תאגיד המים והביוב
קריית אונו יהוד-מונסון
בר עליון דלג על בר עליון
לשיחה דיגיטלית

דבר המנכ''ל

לקוחות יקרים,
אתר "מי אונו"  החדש הוקם עבורכם כחלק ממערך השירות אותו אנו מספקים וכחלק מחזון החברה לפעול להתחדשות מתמדת בכל התחומים.
 
האתר נועד לשרת אתכם התושבים ולספק לכם את כל השירותים והמידע הנחוץ ביעילות ובצורה נהירה. באתר תמצאו את כל המידע אודות חשבון המים, אפשרויות לקבלת שירות און-ליין, תשלום מקוון של חשבונות, מידע על דגימות ואיכות המים, טיהור שפכים וכיצד למנוע סתימות במערכת הביוב, מידע על פרויקטי המים והביוב ברחבי הערים, מידע לשימוש יעיל במים וטיפים לחיסכון בצריכה, אפשרויות מגוונות ליצירת קשר ועוד, הכל כדי להעניק לכם שירות מעולה.
 
"מי אונו" תאגיד המים של קריית אונו ויהוד-מונוסון, הוקם ע"י עיריית קריית אונו בשנת 2010, על מנת לקדם ולפתח את תשתיות המים והביוב בקריית אונו. בזכות היות "מי אונו" תאגיד מצטיין, עפ"י מבחני רשות המים, הוחלט להפכו לתאגיד אזורי ולצרף אליו החל מה - 1 יולי 2015 את משק המים של יהוד-מונוסון. כיום משרת התאגיד למעלה מ- 75 אלף תושבים של הערים קריית אונו ויהוד-מונוסון.
 
מי אונו חרתה על דגלה את השאיפה למצוינות, תוך עמידה באמות מידה גבוהות של איכות ושירות ותוך השקעה מסיבית של עשרות מיליוני ש"ח בשדרוג ופיתוח תשתיות המים והביוב בקרית אונו וביהוד-מונוסון לרווחת התושבים, ופיתוח תשתיות ומתקני מים וביוב חדשים בשכונות ובמתחמי הדיור והתעסוקה החדשים בקריית אונו ויהוד מונוסון.
 
אתגרים נוספים שאנו מממשים הינם:

  • המשך הצטיינות בכל הפרמטרים ועמידה באמות מידה גבוהות לשירות, הן בקרית אונו והן ביהוד-מונוסון.
  • השקעה בשיפורים טכנולוגיים ובמערכות מודרניות, הן בתחום תשתיות המים והביוב והן בתחום שירות הלקוחות.
  • אספקת מים באיכות גבוהה תוך מתן שירות מקצועי, איכותי ואדיב לכלל לקוחותינו.
  • שמירה על רמה גבוהה של בטחון מים ומוכנות לחירום.
  • שמירה על אסמכותינו ל- 7 תקני האיכות הגבוהים של מכון התקנים (תו יהלום). 
  • חיזוק הקשר עם הקהילה בקרית אונו וביהוד-מונוסון וטיפוח הקשר עם המתנדבים מקרב התושבים.

לסיום, ברצוני להודות לדירקטוריון החברה ולעובדיה שדבקותם בחזון, במטרות וביעדי תוכניות העבודה מביאים את "מי אונו" למעמד של תאגיד מוביל בקנה מידה ארצי, הן בפרמטרים השונים של איכות והן מבחינת ניהול משק מים וביוב מודרני ומתקדם.

 

בברכה,
דוד עוזר, מנכ"ל

עבור לתוכן העמוד