תאגיד המים והביוב
קריית אונו יהוד-מונסון
בר עליון דלג על בר עליון
לשיחה דיגיטלית

דבר יו''ר הדירקטוריון

 

תושב/ת יקר/ה,

תאגיד המים  "מי אונו" שם לו למטרה לספק שירותי מים מצוינים לציבור התושבים בקריית אונו וביהוד מונוסון , באמצעות הקמה, שדרוג, אחזקה וחידוש קווי מים וקווי ביוב, ומתן שירות איכותי וזמין לתושבים כדי שנוכל כולנו ליהנות ממים איכותיים בכל עת.

התאגיד מקפיד על סטנדרטים גבוהים של שירות ועבודה בהתאם לתקני האיכות של מכון התקנים ובשקיפות, תוך שהוא מלווה בדירקטוריון שכולל נציגי ציבור, שאני עומד בראשו.

מי אונו משקיעה עשרות מיליוני ₪ בשנה בתשתיות מים, ביוב ומתקנים ועוסקת בטיוב השירותים לתושבים. חלק מהעבודה נעשית מאחורי הקלעים, כמו למשל, רישות הערים באמצעות מערכת חכמה של מדי מים לקריאה מרחוק המאפשרת זיהוי תקלות וחריגות בזמן אמת. אולם חלק מהעבודה נעשית ישירות מול התושבים תוך הקפדה על איכות ונוחות בשירות ושמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות ועבודה בהתאם לתקני האיכות של מכון התקנים ובשקיפות.

מי אונו פועלת בשיתוף פעולה עם המערכת העירונית ושותפה לפרויקטים של חידוש ושדרוג תשתיות בערים. בנוסף, נמצא התאגיד בקשר עם תאגידי מים של ערים סמוכות בכל הקשור לחיבור אספקת מים לשעת חירום, ולמעשה, הוא הגוף שדואג לכך שאספקת המים לערים תתבצע בכל עת ומצב.

אתר משודרג זה נועד לספק את כל המידע והשירותים שמספק התאגיד ואני מקווה שתמצאו בו ערך ושתיהנו מהשירותים שהוא מציע.

בברכה,
ישראל גל
ראש העיר קריית אונו
ויו"ר דירקטוריון מי אונו

 


 

עבור לתוכן העמוד